Založit webové stránky nebo eShop
 

Turnaje

 

24.září 2016 proběhl tradiční turnaj čtyřher na ukončení

letní sezóny TŘEBENICE OPEN 2016

Pořadí :

1. Martin Vrbský + Tomáš Mucha

2. Jiří Hluchý + Petr Fencl

3. Jan Šedivý + Jan Záhlava

 

 

19.září 2015 proběhl tradiční turnaj čtyřher na ukončení

letní sezóny TŘEBENICE OPEN 2015

Pořadí :

1. Jan Šedivý + Jakub Mikula

2. Petr Vojáček + Petr Šedivý

3. Jan Záhlava + Ladislav Mikula


   

   

     

 

 

Výsledky mistrovských utkání kategorie dospělých :

16.5.2015 : TK Třebenice - TK Březnice C     8 : 1 yes

23.5.2015 : TC VITALITY Březnice B - TK Třebenice  4 :5 yes 

30.5.2015 : TK Třebenice - Sokol Kamýk n.Vlt. B     7 : 2 yes

13.6.2015 : TJ Višňová - TK Třebenice  4 :5 yes

20.6.2015 : TK Třebenice - TK Březnice D     9 : 1 yes

Gratulujeme !!! 6 vítězství a 0 porážek znamená, že oddíl dospělých se po vydařené sezóně 2015 posouvá o třídu výše a zahraje si s novými a atraktivními soupěři yes

 
Termíny mistrovských zápasů a turnajů v roce 2013 :
 
1.5.2013 mistrovské utkání - mladší žáci
4.5.2013 mistrovské utkání - starší žáci, babytenis
8.5.2013 mistrovské utkání - dospělí
11.5.2013 mistrovské utkání - starší žáci
12.5.2013 mistrovské utkání - mladší žáci
25.5.2013 mistrovské utkání - dospělí
1.6.2013 mistrovské utkání- dospělí
2.6.2013 mistrovské utkání - mladší žáci
8.6.2013 mistrovské utkání - babytenis - přeloženo ?
22.6.2013 mistrovské utkání - dospělí
5.-6.7.2013 turnaj mladších žákyň
6.-7.7.2013 turnaj mladších žáků
16.-17.8.2013 turnaj mladších žáků
17.-18.8.2013 turnaj mladších žákyň
14.-15.9.2013 turnaj mladších žáků
 

16.-17.8.2013 turnaj mladších žáků vyhrál Jakub Mikula, hráč oddílu 1.Vestecká sportovní, gratulujeme.

Ve stejném termínu pak čtyřhru vyhráli Jakub Mikula a Adam Zámečník, rovněž gratulejeme.
 

Výsledky tenisových turnajů 2012 v Třebenicích :

14.7.2012 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2004) - 9 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Gabriela Větrovská, 2. Jakub Mikula, 3. Roland Němec a Adam Sloup

 

19.5.2012 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2004) - 9 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Adam Zámečník, 2. Viktorie Pávková, 3. Vojtěch Mokrý
 
 
28.4.2012 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2004) - 7 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jakub Mikula, 2. Jan Šedivý, 3. Gabriela Větrovská
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Výsledky tenisových turnajů 2011 v Třebenicích :
 
10.9.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2002, 2003) - 10 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jakub Mikula, 2. Jan Šedivý, 3. Gabriela Větrovská a Josef Loužecký
 
 
 
30.8.2011 -Třebenice Mini Cup - minitenis (ročníky 2004, 2005) - 7 přihlášených dětí
Pořadí : 1.  T. Sýkora, 2. Růžička, 3. N. Pádrová
 
 
28.8.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2002, 2003) - 10 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jan Šedivý, 2. Filip Kresl, 3. Jakub Mikula a Šimon Kladiva
 
 
  
  
 
 
14.8.2011 -Třebenice Mini Cup - minitenis (ročníky 2004, 2005) - 17 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jakub Jupa, 2. Lukáš Velík, 3. Jakub Neumann, 4. Jana Fantová
 
 
 
13.8.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2002, 2003) - 10 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Dalibor Svrčina, 2. Kristýna Fantová, 3. Jan Šedivý a Aneta Špalková
 
 
23.7.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2002, 2003) - 15 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jakub Mikula, 2. Tobiáš Holka, 3. Jan Šedivý a Tereza Dejnožková
 
 
17.7.2011 -Třebenice Mini Cup - minitenis (ročníky 2004, 2005) - 13 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Tadeáš Sýkora, 2. Adam Bareš, 3. Lukáš Velík a Jana Fantová
 

 

 
12.7.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2002) - 11 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Matěj Slabihoudek, 2. Josef Loužecký, 3. Aneta Špalková a Ondřej Krechler
 
Nejlepších 8 - účastníci čtvrtfinále
 
 
 
 
21.5.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2002) - 8 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Ondřej Šrámek, 2. Nelly Kněžková, 3. Jan Šedivý a Kateřina Mandelíková


 
 
8.5.2011 -Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2002) - 11 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Zdeňka Šafářová, 2. Jakub Mikula, 3. Jan Šedivý a Karolína Nováková
 
 
 
24.4.2011 - Třebenice Baby Cup - babytenis (ročníky 2003, 2002) - 12 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Václav Schneider, 2. Vojtěch Grun, 3. Michael Schier a Mathias Musil

Část postupujících do čtvrtfinále
               
               
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
"Starší turnaje" v Třebenicích :
 
19. září 2010 – Třebenice CUP - minitenis (ročníky 2003, 2004) - 15 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Michal Kračman, 2. Vojtěch Burian, 3. Zdeňka Šafářová a Jan Šedivý
 
  
 
5. září 2010 - Finále Memoriálu Zdeňka Kocmana (minitenis 2010)
Středočeký přebor - 4 nejlepší družstva minitenisu ze Středních Čech
Pořadí 1. 1.Vestecká sportovní, 2. Vitality Březnice, 3. Lokomotiva Beroun, 4. TK Neridé
 
 
                   Slavnostní nástup družstev před zahájením                                                                     Hrálo se na 4 minitenisových kurtech
 
 
                     Vítězné družstvo Vestce s kapitánem a trenérem                                      Všichni účastnící Memoriálu Zdeňka Kocmana s pořadatelem
 
 
4. září 2010 – Třebenice CUP - minitenis (ročníky 2003, 2004) - 12 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jan Šedivý, 2. Gabriela Větrovská, 3. Viktorie Pávková a Jiří Smrčka
  
 
22. srpna 2010 – Třebenice CUP - minitenis (ročníky 2003, 2004) - 11 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Vojtěch Burian, 2. Alexandr Sojka, 3. Jan Šedivý, 3. Jaroslav Beznoska   
  
 
18. července 2010 – Třebenice CUP - minitenis (ročníky 2003, 2004) - 12 přihlášených dětí
   Pořadí : 1. Barbora Čermáková, 2. Jan Šedivý, 3. Josef Loužecký, 4. Jakub Mikula
  
  
15. května 2010 – Třebenice CUP - minitenis (ročníky 2003, 2004) - 11 přihlášených dětí
Pořadí : 1. Jan Šedivý, 2. Josef Loužecký, 3. Julie Zýtová, 4. Jakub Mikula
  
  
 

 

TOPlist